• 0312 270 03 03
  • belplas@belplas.com.tr
KURUMSAL

GELECEĞE
İZ BIRAKIR...

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. Belediyeler, Karayolları, Hava Meydanları, yol müteahhitleri, kamu kuruluşları ve diğer kuruluşların yol çizgi boyası gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.


Tesisimizde 1989 yılından itibaren termoplastik yol çizgi boyası, 2000 yılından itibaren soğuk yol çizgi boyası ve 2016 yılından itibaren Çift kompenantlı yol çizgi boyası dünya standartlarına ve değişik iklim koşullarına uygun olarak üretilmektedir.Yıllık 3.392 ton termoplastik boya, 1.066 ton soğuk boya  ve 500 ton çift kompenantlı yol çizgi boyası üretim kapasitesine sahiptir.

Kullanılan hammaddeler laboratuvarımızda titiz bir kalite denetiminden geçirilerek üretime alınır.Üretim esnasında alınan numuneler ile ürünün kalite kontrolü yapılır. Termoplastik boya, çift kompenantlı boya ve soğuk yol çizgi boyası yurtiçi ve yurtdışına satılmaktadır.

Belplas 1991 yılından itibaren deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji ürünü yol çizgi makinalarıyla başarılı uygulamalarını sürdürmektedir. Uygulama kapasitesi günlük 8000 m2'dir.

Termoplastik yol çizgi boyası, Çift Kompenantlı yol çizgi boyası ve Soğuk yol çizgi boyası  konusunda TS EN 1871 Belgesine sahip olan Belplas, 2000 yılından itibaren kalite yolculuğunu sürdürmektedir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mücavir Alan sınırları içerisinde Vektör Mücadelesi (İlaçlama) işini 2000 yılından itibaren  7 gün 24 saat ileri teknoloji ekip ve ekipman ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Üretim ve uygulama bazında ulusal ve uluslar arası standart ve şartnamelere uygun, fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılayarak temel kalite seviyesini sağlamak firmamızın politikasıdır.


Saygılarımla...


Genel Müdür

Adnan DEMİRCİ