HAKKIMIZDA KALİTE
KALİTE POLİTİKAMIZ
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
İLAÇLAMA
TANITIM
FOTO GALERİ
İLETİŞİM
ÜRETİM
TERMOPLASTİK YOL ÇİZGİ BOYASI
SOĞUK YOL ÇİZGİ BOYASI
ÇİFT KOMPENANTLI YOL ÇİZGİ BOYASI
UYGULAMALAR
TERMOPLASTİK SPREY UYGULAMA
TERMOPLASTİK SERME UYGULAMA
ÇİFT KOMPENANTLI PROFİL ATLAMA UYGULAMA
ÇİFT KOMPENANTLI SERME UYGULAMA
SOĞUK YOL ÇİZGİ UYGULAMA
OKUL BAHÇELERİ UYGULAMA
OTOBÜS DURAKLARI ÇİZGİ ÇALIŞMASI
BELGELERİMİZ BASINDA BİZ REFERANSLAR BİZE ULAŞIN


Hakkımızda

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. Belediyeler, Karayolları, Hava Meydanları, yol müteahhitleri, kamu kuruluşları ve diğer kuruluşların yol çizgi boyası gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Tesisimizde 1989 yılından itibaren termoplastik yol çizgi boyası, 2000 yılından itibaren soğuk yol çizgi boyası ve 2016 yılından itibaren Çift kompenantlı yol çizgi boyası dünya standartlarına ve değişik iklim koşullarına uygun olarak üretilmektedir.Yıllık 3.392 ton termoplastik boya, 1.066 ton soğuk boya ve 500 ton çift kompenantlı yol çizgi boyası üretim kapasitesine sahiptir.

Kullanılan hammaddeler laboratuvarımızda titiz bir kalite denetiminden geçirilerek üretime alınır.Üretim esnasında alınan numuneler ile ürünün kalite kontrolü yapılır. Termoplastik boya, çift kompenantlı boya ve soğuk yol çizgi boyası yurtiçi ve yurtdışına satılmaktadır.

Belplas 1991 yılından itibaren deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji ürünü yol çizgi makinalarıyla başarılı uygulamalarını sürdürmektedir. Uygulama kapasitesi.günlük 8000 m2'dir.

Termoplastik yol çizgi boyası,Çift Kompenantlı yol çizgi boyası ve Soğuk yol çizgi boyası konusunda TS EN 1871 Belgesine sahip olan Belplas, 2000 yılından itibaren kalite yolculuğunu sürdürmektedir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mücavir Alan sınırları içerisinde Vektör Mücadelesi (İlaçlama ) işini 2000 yılından itibaren 7 gün 24 saat ileri teknoloji ekip ve ekipman ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Göreve başladığım 2009 yılı Eylül ayından itibaren sürekli değişen koşullar dolayısıyla her projede gerek malzeme ve ekipman kullanımı açısından yeni fikirler ve yaratıcı çözümlere öncülük ederek şirket aktif değerleri büyütülmüştür.

Üretim ve uygulama bazında ulusal ve uluslar arası standart ve şartnamelere uygun, fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılayarak temel kalite seviyesini sağlamak firmamızın politikasıdır.

Saygılarımla…
                                                               
Aziz DURAN
Genel Müdür
©Copyright Belplas A.Ş. Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması yasaktır..